Facebook Login JavaScript Example
 

Profile

Join date: Sep 24, 2022

About

Haugesund - Flekkeroy -:-14:00OtkazanoOygarden - Notodden -:-14:00Sotra - Arendal -:-14:30Staal Jorpeland - Halden -:-15:00Strømmen - Moss -:-NORVEŠKA: Division 2 - Group 214:00Hodd - Kjelsås -:-14:00Levanger - Frigg -:-14:00Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 113:00Oppsal - Froya -:-14:00Fyllingsdalen - Nordstrand -:-14:00Grei - Sandviken -:-16:00Lokomotiv Oslo - Ready -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 213:00Molde 2 - Forde -:-13:00Volda TI - Raufoss 2 -:-14:00Brumunddal - Toten -:-15:00OdgođenoFloro - Aalesund 2 -:-15:00Honefoss - Kongsvinger 2 -:-16:00Spjelkavik - Lillehammer -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 314:00Djerv 1919 - Fana -:-14:00Stord - Sandnes 2 -:-15:00Bjarg - Brodd -:-16:00Lysekloster - Bremnes -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 414:00Uradd - Fram -:-15:00Eik-Tonsberg - Vindbjart -:-15:00Follo - IL Express -:-15:00Halsen - Fredrikstad 2 -:-15:00Mandalskameratene - Sarpsborg 08 2 -:-15:00Start 2 - Jeloy -:-16:00Pors - Randesund -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 513:00Rana FK - Orkla -:-14:00Melhus - Strindheim -:-15:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 -:-15:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 -:-16:00Kolstad - Steinkjer -:-16:30Innstrandens - Tiller -:-17:00Byåsen - Nardo -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 616:00Skjetten - Funnefoss/Vormsund -:-NORVEŠKA: Toppserien - Žene - Ispadanje skupina15:00Lyn Ž - Avaldsnes Ž -:-NOVI ZELAND: National League Women02:30Northern Rovers Ž - Capital Football Ž 5:004:00Southern United Ž - Auckland United Ž 0:704:45Western Springs Ž - Canterbury United Ž -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever16:00Delmenhorst - SC Weiche-08 -:-16:00St.

B. C. - 3 De Febrero 2:016:00Atyra - Guarani de Trinidad -:-16:00Deportivo Santani - River Plate -:-16:00Sportivo Iteno - Rubio Nu -:-PERU: Liga 1 - Clausura22:30Cesar Vallejo - Melgar -:-PERU: Liga 2 - Clausura22:00Deportivo Coopsol - Llacuabamba -:-22:00Juan Aurich - Chavelines -:-PERU: Liga Women - Playoff22:00U. de Deportes Ž - Sporting Cristal Ž -:-POLJSKA: Division 210'Pruszkow - Stomil Olsztyn 0:013:00Zaglebie 2 - Polonia W. -:-15:00GKS Jastrzebie - Slask 2 -:-16:00Siarka Tarnobrzeg - Polkowice -:-16:00Wisla Pulawy - KKS Kalisz -:-POLJSKA: III Liga - Group I10'Legia II - Blonianka Blonie 0:012:30Jagiellonia II - Grodzisk M. -:-13:00Zambrow - Bron Radom -:-14:00LKS Lodz II - Ostroda -:-14:00Skierniewice - T.

Liga - West15:30AFC Nove Mesto - Galanta -:-15:30Castkovce - Belusa -:-15:30HA Banska Bystrica - MSK Martin -:-15:30Inter Bratislava - Jednota Banova -:-15:30Kalna n. Hronom - FK Nove Zamky -:-15:30Sered - Sala -:-15:30Vrakuna Bratislava - Velke Ludince -:-SLOVAČKA: 4. liga - Bratislava16:00Pezinok - Jarovce -:-16:00Tomasov - Slovan Most -:-SLOVAČKA: 4.

Slovenia U19 - Moldova U19 : Predicted Lineups alimustafadarcom profile1 profile

Predicted Lineups : Slovenia U19 - Moldova U19, UEFA U19 Championship Qualification 2023, Qualifying

Slovenia U19 - Moldova U19: Predicted LineupsUEFA U19 Championship QualificationSlovenia U19UEFA U19 Championship QualificationNorthern Ireland U19 2 - 2 Slovenia U191Nejc Dermastija15Nejc Klašnja6Srdan Kuzmic ⚽ (76), (90)4K. Trdin19Nino Milić2Mitja Ilenič ☛ (71)14Marcel Lorber9Gašper Černe ☛ (79)10Tom Kljun (60), ☛ (88)7Niko Kasalo ☛ (46)8Beno Selan Bench12Lukas Tomažič3M. Kamenšek-Pahič11Jaka Potočnik ☚ (46), ⚽ (90)5Anel Zulić ☚ (88)13Aleks Ristic ☚ (79), (83)16Edvin Krupić ☚ (71)17Tom Kerezovič18L.

Doja -:-16:00Amara - F. Constanta 2 -:-16:00Calarasi - Inainte Modelu -:-16:00Gloria Albesti - Agricola Borcea -:-16:00Gloria Baneasa - Voluntari 2 -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 416:00CS Din. Bucuresti - FCSB 2 -:-16:00Popesti Leordeni - FC Pucioasa -:-16:00Tunari - Astra -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 516:00Cetate Rasnov - SR Brasov -:-16:00CS Blejoi - Targu Secuiesc -:-16:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti -:-16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - CSO Plopeni -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 616:00Cetatea - Calimanesti -:-16:00Horezu - Minerul Costesti -:-16:00Petrolul Potcoava - Viitorul Daesti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 716:00Progresul Ezeris - Jiul Petrosani -:-16:00Retezatul Hateg - Lupac -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 816:00Progresul Pecica - Soimii Lipova -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 916:00Sanatatea Cluj - Univ.

liga - Central15:00Badin - Salkova -:-15:00Cadca - Lip. Stiavnica -:-15:00Slavia Staskov - Lip. Hradok -:-15:00Zvolen - Zarnovica -:-15:30K. Nove Mesto - Banik Stranavy -:-SLOVAČKA: 4. liga - East15:00Rudnany - Sokolany -:-SLOVAČKA: 4. liga - West15:00Boleraz - Gabcikovo -:-15:00Kolarovo - Lehota p. V. -:-SLOVAČKA: Kup15:00Branc - Slovan Bratislava -:-SLOVAČKA: 1.

U19 - Escola Warszawa U19 -:-12:00Gornik Z. U19 - Pogon Szczecin U19 -:-12:00Lechia G. U19 - Legnica U19 -:-POLJSKA: Ekstraliga Women52'UKS SMS Lodz Ž - Slask Ž 3:010'Czworka Radom Ž - UJ Krakow Ž 0:012:00Pogon Tczew Ž - Medyk Konin Ž -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal16:00Tirsense - Desportivo Moncao -:-PORTUGAL: Taça da Liga Women17:00Benfica Ž - Valadares Gaia Ž -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 116:00CSM Bacau - Ceahlaul -:-16:00Dante Botosani - Brodoc -:-16:00Somuz Falticeni - Foresta Suceava -:-16:00Viitorul Darabani - Bucovina Radauti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 216:00Braila - Viitorul Ianca -:-16:00Sporting Liesti - Vointa Limpezis -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 316:00Afumati - Recolta Gh.

(((Šport TV!!!))) Slovenija U19 Moldavija U19 in prenosi v živo zhayachujocom profile1 profile

Slovenija U19 vs Moldavija U19 v živo bettingtipstoday Live. Live Soccer Scores, Results. Online Football ResultsClaim your Open

Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-15:30Bačka - Tisa Adorjan -:-15:30Dinamo Pancevo - Kabel Novi Sad -:-15:30Jedinstvo SP - Stanisic -:-15:30Naftagas - Borac Sajkas -:-15:30Omladinac NB - Podunavac Belegis -:-15:30Radnicki 1912 - Becej -:-15:30Tekstilac - Hajduk 1912 -:-SRBIJA: Srpska Liga - East15:30Dunav Prahovo - Vlasina -:-15:30Mesevo - Budućnost Popovac -:-15:30Paracin - Radnicki Pirot -:-15:30Pcinja - Jagodina -:-15:30Timocanin - Toplicanin -:-SRBIJA: Srpska Liga - West15:00Real Podunavci - Mačva Bogatić -:-15:00Sloga 1940 - Budućnost Arilje -:-15:00Sloga Pozega - Radevac -:-15:00Smederevo - Mladi Radnik -:-15:00Takovo - OFK Mihajlovac -:-15:00Tutin - Borac 1926 -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske02:00Argentina - Honduras 3:010:00Laos - Maldivi 1:311:00Njemačka U17 - Belgija U17 -:-11:30Rumunjska U18 - Portugal U18 -:-13:00Danska U18 - Norveška U17 -:-13:30Rusija U21 - Kazahstan U21 -:-14:00Hong Kong - Mianmar -:-14:00Singapur - Indija -:-14:30Italija U18 - Srbija U18 -:-15:00Indonezija - Curacao -:-15:00Južna Afrika - Sijera Leone -:-15:00Švedska U18 - Island U18 -:-16:00Francuska U19 - Finska U19 -:-16:00Izrael U17 - Urugvaj U17 -:-16:00Kirgistan - Rusija -:-16:00Srbija U19 - Portugal U19 -:-16:30Turska U18 - Španjolska U18 -:-17:00OtkazanoŠvedska U18 - Austrija U18 -:-18:00Obala Bjelokosti - Togo -:-18:00Portugal U21 - Gruzija U21 -:-18:30Bolivija - Senegal -:-19:00Engleska U20 - Maroko U20 -:-19:00Malta U21 - Cipar U21 -:-19:00Tanzanija - Uganda -:-19:00Tunis U20 - Francuska U20 -:-20:00Norveška U21 - Švicarska U21 -:-21:00Australija U20 - Čile U20 -:-21:00Mauritanija - Benin -:-22:00Grenada - Sv.

din Alba Iulia -:-16:00Unirea Alba-Iulia - Corvinul Hunedoara -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1016:00CFR Cluj II - Bihor -:-16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-16:00Simleul Silvaniei - CSM Zalau -:-16:00Victoria Carei - Sighetu Marmatiei -:-RUSIJA: FNL 2 - Group 440'Ural 2 - Omsk 0:013:00Chelyabinsk - Dynamo Barnaul -:-SAD: USL Championship01:00Charleston - Rio Grande 0:301:30Tampa Bay - Birmingham 1:102:00Louisville City - Memphis 1:2SAD: MLS Next Pro - Playoff21:00Columbus Crew 2 - Rochester New York -:-SAD: USL League One00:30Richmond Kickers - Central Valley Fuego -:-SALVADOR: Primera Division - Apertura23:00Atletico Marte - Santa Tecla -:-23:15Jocoro - Aguila -:-SLOVAČKA: 3. Liga - istok15:30Giraltovce - Namestovo -:-15:30Lipany - Poprad -:-15:30MSK Lucenec - Stropkov -:-SLOVAČKA: 3.

Mazowiecki -:-16:00Concordia Elblag - Ursus Warszawa -:-16:00Legionowo - Pelikan -:-16:00Warta Sieradz - Mlawa -:-POLJSKA: III Liga - Group II12:30Vineta W. - Solec Kujawski -:-13:00Unia Swarzedz - Gedania Gdansk -:-14:00Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino -:-15:00Zawisza - Unia Janikowo -:-15:30Pogon Szczecin II - Cartusia Kartuzy -:-16:00Kleczew - Blekitni Stargard -:-16:00Starogard Gdanski - Sroda -:-POLJSKA: III Liga - Group III12:00Legnica 2 - Brzeg -:-13:00Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory -:-14:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-15:00Nysa - Rakow 2 -:-16:00Carina Gubin - Gornik Z. 2 -:-16:00Pawlowice - Chrobry Glogow 2 -:-16:00Polonia B.

Pern. - Humpolec -:-15:30Start Brno - Lanzhot -:-15:30Velka Bites - Havlickuv Brod -:-15:30Zdirec n. D. - Tasovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division E15:30HFK Olomouc - Brno B -:-15:30Holesov - Vsechovice -:-15:30Skastice - Nove Sady -:-15:30Sternberk - Slavicin -:-15:30Vsetin - Prerov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division F10:15Karvina B - Bruntal 6:110:15Novy Jicin - Hlubina 1:015:30Rymarov - Bohumin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP13:00FC Semice - Prachatice -:-15:00Protivin - Rudolfov -:-16:30Drazice - Milevsko -:-16:30Jankov - Trebon -:-16:30Olesnik - Taborsko B -:-16:30Strakonice - TJ Osek -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP90+'Kurim - Lednice 0:0Čeka seažuriranjeLisen B - Ivancice 6:016:00Boskovice - Bosonohy -:-16:00Bystrc - SK Krumvir -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KPČeka seažuriranjeKV Dvory - Loko K.

Liga Women50'B. Bystrica Ž - Trencin Ž 2:1PoluvrijemeSlovan Bratislava Ž - Spartak Trnava Ž 0:047'Topolcany GFC Ž - Nove Zamky Ž 1:016:00Zilina Ž - Ruzomberok Ž -:-SLOVENIJA: 2. SNL16:00Ilirija - Jadran Dekani -:-16:00Primorje - Rudar -:-SLOVENIJA: 3. SNL - East16:00Dobrovce - Smartno -:-16:00Ljutomer - Dravograd -:-16:00Podvinci - Dravinja -:-16:00Race - Sampion Celje -:-16:00Zavrc - Drava -:-SLOVENIJA: 3. SNL - West14:00Dren Vrhnika - NK Adria -:-14:00Visoko - Slovan Ljubljana -:-16:00Izola - Sencur -:-16:00Ljubljana Svoboda - Brda -:-16:00Sava Kranj - Fama Vipava -:-16:00Sobec Lesce - Tolmin -:-16:00Ziri - Skofja Loka -:-SRBIJA: Prva Liga16:00Inđija - RFK Novi Sad -:-16:00Loznica - Rad -:-16:00Radnički Beograd - Trayal Kruševac -:-16:00Sremska Mitrovica - Železničar Pančevo -:-17:00OdgođenoVršac - Grafičar Beograd -:-18:00Mačva - IMT Novi Beograd -:-18:00Metalac - Zlatibor Čajetina -:-SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina15:301.

- Stilon Gorzow -:-16:00Z. Gora - Kluczbork -:-17:00Odra W. - Sleza Wroclaw -:-POLJSKA: III Liga - Group IV10'KS Wieczysta Krakow - Unia Tarnow 0:014:00Czarni Polaniec - S. Wola -:-15:00Korona 2 - Cracovia 2 -:-16:00Avia Swidnik - Lublinianka -:-16:00Ostrowiec - Biala Podlaska -:-16:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-16:00Wisloka Debica - Wiazownica -:-POLJSKA: Central Youth League11:00Cracovia U19 - Jagiellonia U19 -:-11:00Polonia W.

Police -:-16:00Truro - Gosport -:-16:00Winchester - Hendon -:-ENGLESKA: Isthmian League Premier Division16:00Aveley - Herne Bay -:-16:00Billericay - Lewes -:-16:00Bognor Regis - Wingate & Finchley -:-16:00Bowers & Pitsea - Kingstonian -:-16:00Brightlingsea - Haringey -:-16:00Canvey Island - Corinthian-Casuals -:-16:00Folkestone - Potters Bar -:-16:00Hastings - Carshalton -:-16:00Hornchurch - Cray -:-16:00Horsham FC - Bishop's Stortford -:-16:00Margate - Enfield Town -:-ENGLESKA: FA Trophy - Kvalifikacije16:00AFC Totton - Berkhamsted -:-16:00Ashford U.

Under-19 | UEFA.com gloveheartjp profile1 profile

The official site of European Under-19 Championship 2023. Visit now for information such as news, stats, videos, U19 EURO Team of the